Welke organisatie bezoek jij tijdens de Ontdekdezorg week?

Bekijk hier de activiteiten in onze regio!

Tijdens de Ontdekdezorg week van 22 t/m 27 maart maak je kennis met werken en leren in zorg & welzijn. Er worden tijdens deze week allerlei activiteiten georganiseerd. Deze pagina geeft een overzicht van alle activiteit in Amsterdam, Noord-Holland Noord en Zaanstreek-Waterland. Dit overzicht vind je ook op ontdekdezorgweek.nl

Alle activiteiten zijn vanwege de Coronamaatregelen online. 

Workshop werken in GGZ

Maandag 22 maart, 14.00 - 15.00 uur
Voor wie meer wil weten over werken in de geestelijke gezondheidszorg (GGZ). Word meegenomen in de diagnoses die je kan tegenkomen en over deescalerend werken. 

 

Aanmelden
Meld je hier aan voor vrijdag 18 maart.    

 

Online informatie events Vivium Academy

Maandag 22 maart, 16.00 - 17.00 uur
Benieuwd naar de mogelijkheden die de Vivium Academy jou te bieden heeft? Ga naar onze website en schrijf je in voor één van de online informatie events.

 

Aanmelden
Aanmelden kan via de volgende link

Online kennismaking met Q&A

Dinsdag 23 maart, 14.00 - 15.00 uur
Tijdens deze informele online kennismaking hoor je alles over Fokus, de functie ADL-assistent en de interne opleidingsmogelijkheden. Je hebt vast zelf ook nog vragen hebt en uiteraard is er de mogelijkheid om deze te stellen. Er is een ADL-assistent en manager ADL-assistentie aanwezig om vanuit de praktijk jouw vragen te beantwoorden.

 

Aanmelden
Om deel te nemen stuur je een mailtje naar werken@fokuswonen.nl. Je ontvangt daarna snel een bevestiging met de link voor deze meeting. 

Online informatie events Vivium Academy

Dinsdag 23 maart, 15.00 - 16.00 uur
Benieuwd naar de mogelijkheden die de Vivium Academy jou te bieden heeft? Ga naar onze website en schrijf je in voor één van de online informatie events.

 

Aanmelden
Aanmelden kan via de volgende link

Hallo Begeleider!

Dinsdag 23 maart, 15.00 - 16.00 uur
Wil jij weten wat een begeleider nou 'echt' doet? In de uitzending 'Hallo Begeleider' zie je een vraaggesprek tussen een bewoner en een begeleider van Philadelphia. En wie weet kom je er achter welke sollicitatievraag jou gesteld gaat worden tijdens een kennismakingsgesprek! Schakel in op dinsdag 23 maart!  

 

Aanmelden
Meer informatie volgt binnenkort

Meet & Greet Traineeship Verpleegkundige GGZ

Dinsdag 23 maart, 17.00 - 18.00 uur
Ben jij verpleegkundige en wil jij graag de overstap maken naar de ggz? Arkin biedt hiervoor een uniek traineeship, waarin je in 22 maanden kennismaakt met verschillende psychiatrische ziektebeelden! Tijdens de Meet & Greet hoor je alles over het traineeship en kan je vragen stellen aan Nienke. Zij heeft zelf de overstap gemaakt van het ziekenhuis naar de ggz.

 

Aanmelden
Meld je voor 19 maart aan via deze link

Digitale open dag

Dinsdag 23 maart, 19.30 - 20.30 uur

Heb je werkervaring in een ziekenhuis en ben je op zoek naar een andere baan? Het BovenIJ ziekenhuis in Amsterdam zoekt nieuwe collega’s. Maak op deze dag kennis met onze BovenIJ medewerkers. Ook kun je vragen stellen over onze afdelingen.

Aanmelden
Aanmelden kan via de volgende link

Online kennismaking met Q&A

Donderdag 25 maart, 10.00 - 11.00 uur
Tijdens deze informele online kennismaking hoor je alles over Fokus, de functie ADL-assistent en de interne opleidingsmogelijkheden. Je hebt vast zelf ook nog vragen hebt en uiteraard is er de mogelijkheid om deze te stellen. Er is een ADL-assistent en manager ADL-assistentie aanwezig om vanuit de praktijk jouw vragen te beantwoorden.

 

Aanmelden
Om deel te nemen stuur je een mailtje naar werken@fokuswonen.nl. Je ontvangt daarna snel een bevestiging met de link voor deze meeting. 

Online infosessie: werken bij Jeugdbescherming Regio Amsterdam

Donderdag 25 maart, 10.30 - 11.15 en 12.30 - 13.15 

Heb jij al ervaring in de jeugdzorg, een SKJ registratie (of mogelijkheid tot een registratie) en ben je benieuwd of jij geschikt bent voor deze omvangrijke functie? Kortom wil je meer weten over de functie gezinsmanager? Meld je dan aan voor onze online infosessie via Teams.

Aanmelden
Meld je aan door een mail te sturen naar werkenbij@jeugdbescherming.nl met je naam, telefoonnummer en op welk tijdstip je wil deelnemen.

Q & A Ambulance Amsterdam

Donderdag 25 maart, 12.00 - 13.00 uur
Altijd al willen weten hoe het is om bij Ambulance Amsterdam te werken? Tijdens deze live Q&A vertellen de HR adviseur en een ambulanceverpleegkundige je er alles over. Daarnaast is er veel ruimte voor het stellen van vragen. 

 

Aanmelden
Bezoek de Q & A via deze link

Meet & Greet opleiding tot verpleegkundige GGZ

Donderdag 25 maart, 14.00 - 15.00 uur
Wil jij de overstap maken naar de zorg als verpleegkundige? Arkin biedt hiervoor jaarlijks verschillende werk-leerplekken aan. Meer willen weten over deze trajecten? Meld je aan voor de online Meet & Greet Opleiding tot verpleegkundige en stel je vragen aan verpleegkundigen in opleiding die deze stap al hebben gemaakt!

 

Aanmelden
Meld je voor 22 maart aan via deze link

Meet & Greet Parnassia Groep

Donderdag 25 maart 13.00 - 14.00 

Om je te laten zien wat het werken in de ggz inhoudt en welke kansen en mogelijkheden wij nieuwe collega’s bieden, organiseren wij op donderdag 25 maart van 13.00 tot 14.00 uur een online meet & greet via Zoom.

Aanmelden
Aanmelden kan via deze link 

Infosessie over Philadelphia en verschillende doelgroepen

Vrijdag 26 maart: 3 verschillende sessies :
van 13:30 - 14:15 / van 14:30 - 15:15 / van 15:30 - 16:15

In deze bijeenkomst kom je meer te weten over Philadelphia als organisatie en de doelgroepen waar zij mee werken.

Aanmelden
Stuur een mailtje naar maxime.vanderven@philadelphia.nl

Digitale open dag

Zaterdag 27 maart, 11.00 - 12.00 uur

Heb je werkervaring in een ziekenhuis en ben je op zoek naar een andere baan? Het BovenIJ ziekenhuis in Amsterdam zoekt nieuwe collega’s. Maak op deze dag kennis met onze BovenIJ medewerkers. Ook kun je vragen stellen over onze afdelingen.

Aanmelden
Aanmelden kan via de volgende link